HAKKIMIZDA

ZET ETİKET; 2016 yılının ilk çeyreğinde, Avrupa standartlarında kendinden yapışkanlı baskılı ve baskısız  etiketler üretmek amacı ile faaliyetine başlamıştır. Doğaya ve çevreye duyarlı, çalışan sağlığına ve güvenliğine büyük önem veren bir anlayışa sahiptir. Yaptığı çalışmalarda ve sunduğu hizmetlerde profesyonelliği ve kaliteyi ana hedef olarak benimsemiş ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartma amacıyla durmaksızın çalışmakta ve kendimizi yenilemekteyiz.
2 Ortaklı bir şirket yapısı bulunmaktadır. Ortakları Marmara Üniversitesi Matbaa Öğretmenliği mezunudur. Bu sayede faaliyet gösterdikleri iş kolunun tüm proseslerine tam hakimdirler. Profesyonel Anlayış ile Butik Hizmet vermeye çalışan bir üretim tesisi oluşturmaya çalışmak en büyük gayeleridir. Bunların yanında Ar-Ge faaliyetlerine devam etmektedirler. Daha spesifik ve katma değeri yüksek ürünler üretmek için bilgi birikimlerini ve mevcut makine parkurlarını kullanmaktadırlar.
Kısa süre önce kurulmuş olmasına rağmen ZET ETİKET bünyesinde birçok referans firma bulundurmaktadır.

Misyon

Etiket kullanan birçok değişik sektöre hitap eden firmamız, endüstriyel etiket sanayisinde kalitenin yükseltilmesi ve geliştirilmesi için gerekli olan stratejiyi belirler ve uygular.

Vizyon

Sektörde insana verilen değeri ve kalite standartlarını tam uygulayan ilk firma olmak.

TOP